Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudok készülni biológia...

Fel tudok készülni biológia és kémia emelt szintű érettségire 2022 májusáig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén végzem el a 11. osztályt és most jöttem rá,hogy érdekelne az orvoslás.A nővérem is orvosi egyetemre jelentkezett és ez ébresztett rá,hogy én is nagyon szívesen csinálnám.Sajnos mivel idén se kémia, se biológia fakultáción nem vettem részt,ezért eléggé elkopott a tudásom.

Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek van esélyem felkészülni kicsit több mint 1 év alatt?A megfelelő könyvek megvannak,illetve azt is tudjuk már,hogy melyik előkészítő jó,szóval ezek nem akadályoznának. Az egyetlen kérdés hogy lehetséges-e.

Mit gondoltok?

Előre is köszönök minden választ!



2021. ápr. 15. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges, de nagyon sokat kell érte tenned. Főleg a kémia számolások igényelnek sok megértést és gyakorlást. Van akinek 2 év fakt sem elég van akinek 1 év alatt is megvan. Ez csakis rajtad múlik mennyit teszel bele.
2021. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt van az egész nyár. Szerintem ha tényleg akarod, akkor sima.
2021. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetséges, minden lehetséges, ha megvan a kellő akaratod, szorgalmad és kitartásod.

Üdv .

2021. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kémiából és bioszból is tavaly februárban kezdtem el igazán készülni. Három hét múlva érettségizek belőlük. Félek, de úgy érzem, ennyi idő alatt sikerült felkészülnöm, egy nem vészes tempóban. Egy év alatt (ha tényleg rászánod a nyarad is, én azt tettem), szerintem nem lehetetlen egyáltalán! Kicsit feszített ütemben, de megoldható. Főleg egy jó felkészítő programmal. Nagyon hasznos, ha valakinek a sulin kívül is teljesíteni kell a feladatokat. Hajrá!
2021. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!
2021. ápr. 16. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőven, egy kis kitartással egyáltalán nem teljesíthetetlen, van ismerősöm aki konkrétan kettes volt mindenből végig, utolsó félévben megnyomta a biosz fizikát és duplázással felvették fogorvosira (el is végezte) szóval ne ess kétségbe
2021. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!