Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mozaikos tankönyvekből fel...

Mozaikos tankönyvekből fel lehet készülni emelt fizika és emelt biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor milyen könyvet ajánlotok helyette?

2019. aug. 25. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet,csak nézd a követelmény rendszert... ha valami nincs benne,ott az internet! :)
2019. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Te pontosan melyik könyvekből tervezed a felkészülést az emelt biológiára? És egyedül, vagy tanárral készülsz?

2019. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Egyedül készülök, Mozaikos könyvem van 10, 11, 12-es.

2019. aug. 25. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, hogy ez mennyire lesz hasznos, de nekem egyedül nem sikerült felkészülni, gondold meg (már ha te is úgy vagy, mint én voltam: szilárd alapok nélkül).


Én is ezekből + Nagy Eteléből készültem. Később találtam meg csak sajnos a Biológia I-II könyveket, amiket nagyon ajánlok. Iszonyat hosszúak ezért nem is tudtam közel sem végig érni rajtuk, de nagyon értelmesen elmagyaráz mindent.

Én olyan típus vagyok, aki nem szereti, ha a szájába rágják a dolgokat, hanem érteni is akarja + jó érzés szelektálni az információt, míg a mozaikosból kb. mindent tudni kell.

2019. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!