Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kit tudtok ajánlani a budapest...

Kit tudtok ajánlani a budapesti magán rajztanárok közül?

Figyelt kérdés

Nem vagyok budapesti, ezért nem ismerem a város ezen lehetőségeit. Egy budapesti művészeti szakgimnáziumban tanulok 9-esként, viszont szeretnék extra órákra járni. (Érdekes felállás, de felesleges a miérteket elmesélni.)


Magamtól rengeteg angol anyagot nézek, de mégis más, ha van egy tanár, aki egyből tudna engem korrigálni és fejleszteni. Falom a tanító videókat és fejlődök is velük, viszont a kifejezetten rajzos alapokban még fejlődnöm kell.


Szeretnék az animációs szakmában dolgozni, ezért a “draftman” szintű rajzkészséget szeretném elérni (ez a szint a “kötelező”, és ezt Richard Williams animációt tanító könyvében olvastam).


Szeretném tudni a lehető legjobb módon a perspektívát, a tónusozást, a “gesture” rajzokat és az anatómiát. Ezen túl a festészet is érdekelne (remekül át lehet ültetni az ott tanultakat a digitális alkotásba).


Néztem magán tanárokat a neten, viszont nem győztek meg az eddig talált emberek.


Ti kiket tudtok ajánlani magán rajztanárnak?


Lehet magyar és külföldi anyanyelvű tanár is! A lényeg, hogy Budapesten legyen!


Természetesen a család is tudja ezt a tervet és támogat is! Csupán érdeklődni szeretnék itt, “idegenben”!


A válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 19. 07:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint nem fogsz ilyet találni. Én is hasonló cipőben járok, ha nem tradicionális festészeter, rajzot tanulnál, akkor kb nem is létezik olyan, aki oktatja, vagy aki csinálja, az se jobban, mint egy oktató video, sőt, sokszor rosszabbul...
2021. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!