Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha, nem voltam jó tanuló,...

Ha, nem voltam jó tanuló, matekhoz, kémiához buta, a többi inkább lustaság, akkor estin van esélyem érettségizni? Nehéz?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, két gyerekem van és egy, számomra nagy álmom! Csecsemős nővér szeretnék lenni. Kislányom 6 hónapos és gondoltam jövőre beiratkozom, nem vagyok ehez öreg? majdnem 40éves kezdőt felvennének csecsemősnek? Bíztassatok, ha lehet, de az igazat! Köszi
2010. aug. 22. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem 36-37 körül lennél mire elvégzed. És nem, egyáltalán nem gáz, fiatal vagy még, ha ez az álmod miért ne vágnál bele?

Van olyan ismerősöm aki 36 évesen kezdte az orvosit! Gondold el... neki 6 év egyetem, plusz 6 év rezidens/szakosodás. De ő nem aggódik. Neked meg közel sem kell ennyi ideig suliba járni! Vágj bele, sok sikert!


21/L

2010. aug. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

simán képes vagy rá! inkább azt tervezd el, hogy majd a gyerekekre ki vigyáz, ha suliban kell lenned :)


nem lennél kezdő csecsemős nővér, hiszen van két gyereked. ez a legnagyobb gyakorlat!!!


ne izgulj, inkább keresd ki a sulit, ahová járni akarsz, érdeklődj, milyen tárgyaitok lesznek (lehet, hogy előtte érdemes lenne egy-két dolgot azért átnézned, pl. bioszt), hogyan lennének az órák stb.


fel a fejjel!

2010. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
második voltam: ha egyébként a csecsemős nővértől mégis elállnál... lehetsz pl. dajka, kisgyermekgondozó stb. is. azok is elég hasonlóak, és fizetésben sztem nincs különbség, mert mindegyik közalkalmazott.
2010. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!