Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Spanyol szakon elég az első...

Spanyol szakon elég az első félévhez a középfokú nyelvtudás?

Figyelt kérdés

Emelt szintű érettségim van belőle, és levelezőre jelentkeznék párhuzamos képzés miatt.

Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?



2021. ápr. 22. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én spanyol szakos vagyok. Attól függ mit értünk középfokú nyelvtudás alatt, nagyon sok szaktársam, akinek 60% felett sikerült az érettségi és "elméletben" van középfokú nyelvtudása elég nehezen tartja a lépést azokkal, akik ténylegesen jól beszélnek. Volt három szaktársam aki például első félév vége előtt otthagyta a szakot, mert nem bírták a tempót. Én azt mondanám, ha tudsz viszonylag folyamatosan beszélni, elég magabiztos a nyelvtanod és van azért egy elég átfogó szókincsed sok baj nem lehet:D
2021. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!