Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik azt hiresztelik magukról...

Akik azt hiresztelik magukról hogy 10-15 nyelvvizsgájuk van az milyen szintű nyelvtudás?

Figyelt kérdés
Ha van 15 nyelvvizsgája az lehet hogy mind alapfokú. Ha megtanul egy következő nyelvet akkor a korábban tanultakat lehet hogy elfelejtik vagy keverik a nyelveket.

2021. márc. 21. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

10-15 nyelvvizsga kulonbozo nyelvbol?


Amint vege a vizsganak, havtobb mint 4 nyelv, akkor csak makognak valamit.

2021. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek olyan embert, aki 10 nyelven beszél (fordít, tolmácsol) és további 10 nyelven van min. alapfokú nyelvtudása. A helyzet az, hogy minél több nyelven tud beszélni, annál könnyebb újabbakat tanulni, ugyanis egyrészt vannak átfedések a szókincsben, másrészt a rokon nyelvek logikája (nyelvtana) nagyon hasonló, így könnyen tanulható.
2021. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
9 nyelvvizsgám van, 1 C2, 3 C1, 5 B2 :) Érdekelnek a nyelvek és használom is mindet, különböző okok miatt!
2021. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-qlas és nem kevered őket össze? Én már 2-3-nal keverem a szavakat néha és ez is zavar.
2021. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Néha én is összekeverek egy-egy szót, ne aggódjon senki! :D :)


De, látom, le lettem pontozva pár ember által..valakinek fáj a tudás is! :):)

2021. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!