Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » KB 5000 oldalnyi tudás megtanu...

KB 5000 oldalnyi tudás megtanulasa 3 hét alatt? Mit ajánlotok? Államvizsga lesz?

Figyelt kérdés
Egészségtudományi karon vegzek, tele van orvosi dolgokkal. Sajnos nem tudtam előbb nekiallni mert voltak gyakorlatai, kirendelés stb. Mit ajánlanátok?
2021. ápr. 22. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
20 nap alatt 5000 oldal? Napi 250 oldalt akarsz megtanulni? 😃 Sehogy. Elolvasod, ami megmarad megmarad es kesz.
2021. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Halaszd az államvizsgát következő félévre.
2021. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd el az előző évfolyamtól a tételeket vagy rakd ki a FB csoportba (ha van), hogy valakinek megvan-e kidolgozva? 5000 oldalnak egybe ne ülj neki szerintem, most amennyi időd maradt hátra próbáld meg az egyszerűbb utat választani. Sok sikert, ne add fel!
2021. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Államvizsgán már tanult dolgokat kérnek számon, nem lehetnek ismeretlenek. Továbbá tudni lehetett, hogy idén államvizsga is lesz, lehetett volna rá készülni.
2021. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem is csak az, hogy lehetett volna készülni rá. Eleve miért jelentkezett államvizsgára, ha tudta, hogy nincs ideje tanulni rá? Meg ott van a diploma értékelése is, szerintem az sem lesz mindegy, de hát ezeket ő tudja, mert jelentkezett rá.
2021. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!