Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolai tankönyvek közül...

Középiskolai tankönyvek közül érdemes valamit megtartani orvosi egyetemre?

Figyelt kérdés

Úgygondoltam ami már nem kell azt eladom vagy elajándékozom, hogy ne menjen kárba, de nem tudom, mi az ami kellhet.

Magyar, matek, töri könyvek biztos nem kellenek, de pl mozaikos kémia, biosz vagy fizika kellhet?

Gondolom vannak megfelelő szakirodalmak neten/könyvtárban egyetemre, de nem tudom mennyire lehet hasznos megtartani ezeket a könyveket.

Amik még vannak és hasznos lehet: Etele féle biosz összefoglaló, mozaikos kémia összefoglaló, ezekhez feladatgyűjtemény (feladatgyűjtemény kellhet?)

Úgy gondoltam a négyjegyű függvénytáblát mindenképp megtartom.



2021. ápr. 23. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első évre tartsd meg a kémiát, fizikát és bioszt. Bár nem ezen a szinten folyik az egyetemi oktatás az alapokhoz vissza tudsz nyúlni a tankönyvekből. Mindenki máshogy tanul, mindenképp hasznos, ha van valamihez nyúlni.
2021. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
A feladatgyűjteménynek nem hiszem hogy hasaznád veszed, csak a tankönyvnek és az összefoglalóknak.
2021. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, hova fogod eladni a tankönyveket?
2021. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1-2 évvel fiatalabb ismerősöknek terveztem.
2021. ápr. 23. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tartozik a témához, de idén lettek ingyenesek mindenki számára az iskolán keresztül rendelt tankönyvek, ezért nehéz lesz olyan embert találni, akinek más tankönyvre van szüksége, legalábbis az öcsém ugyan azokat kapta, mint amit nekünk meg kellett venni, esetleg újabb kiadást.
2021. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oh köszi, de akkor csak elajándékozom, hogy ne menjen kárba a dolog.
2021. ápr. 23. 18:07
 7/12 anonim válasza:
Füzeteidet is elajándékozod amibe az órai jegyzeteid vannak?
2021. máj. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát az én vázlataim eléggé kaotikusak, így nem nagyon érné meg bárkinek is fizetni érte.

Max kb 3-4 oldal biosz van ami szép, de az is kb mert unalmamban szépeket rajzoltam hozzá.

Egyébként utolsó évben nem is nagyon vázlatoltam

2021. máj. 3. 06:40
 9/12 anonim válasza:
Akkor így kuka?
2021. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A bioszt még lehet megtartom egy darabig, de a többi valszeg igen
2021. máj. 4. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!