Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak itt PTE mentőtisztre...

Vannak itt PTE mentőtisztre jelentkezők? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok! :D Csak érdeklődnék, hogy vannak-e PTE-ETK mentőtiszt szakra jelentkező társaim.

Illetve, ha valakinek van tapasztalata (bármilyen) a pécsi mentőtisztiről és megosztaná, ne tartsa magában. :)



2021. ápr. 27. 11:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Akartam, de utána olvasva és pár embert megkérdezve letettem róla. Időben, energiában, pénzben, és persze a jövőt tekintve, nem éri meg. Inkább az orvosit válaszd!
2021. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én is rosszakat hallottam róla, de ezt figyelembe véve is ezt érzem úgy, hogy szívesen dolgoznék benne.
2021. ápr. 27. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem oda megyek, de minden tiszteletem a mentőknek!
2021. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Igeen, én is Pécs mentőtisztit jelöltem elsőneek. :))
2021. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ma már megbecsültebb szakma a mentős, mint 5-10 éve.
2021. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

Én most végzem az első évem a PTE - ETK n mentőtiszt szakon.

Az első évbe alapozó tárgyakat tanulunk például élettant ,kórélettant

Anatómiát, elsősegélyt, ápolástant.

Nehéz mert sokat kell tanulni de szerintem ez így van jól. Én is hallottam mikor jelentkeztem hogy sose legyek mentőtiszt meg nem éri meg inkább az orvosi stb stb, meg hogy milyen szar a pécsi képzés, szerintem semmi baj nincs a PTE vel ( egy két érdekes dolog van de szerintem az is tűrhető) a tanárok segítenek, ha van kérdésed és egyből nem tudják a választ akkor utána néznek, most vizsgaidőszakba páran anatómiából és élettanból is buktak és kérdezték a tanárokat hogy lesz e meghirdetve vizsga, mondták hogy már a maximumot adták meg ennek ellenére még adtak meg időpontot, szóval nagyon rendesek voltak, én eddig úgy érzem hogy semmi rosszat nem mondhatok róla, nyílván csak az elsőévről vannak tapasztalataim. Vannak akik azt mondják hogy a tanárok többsége sose ült autón és azért szar, pont azt látom hogy akik tanítanak sokan mentőznek mellette. Mások azért mondják hogy szar mert nehéz , szerintem legyen is nehéz.

Ha te mentőzni szeretnél és kitartó vagy akkor csináld!

2021. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na, te ki vagy utolsó?

Én is idén fejeztem első évem. Abszolút teljesíthető az első év, különösebb seggelést nem igényel, de bizony megköveteli a rendszeres foglalkozást a tananyaggal. Szenvedély, elszántság, akarat és ész kell.

Nem olyan rossz, mint ahogy előadják! Hajrá

2021. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!