Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legkönnyebb egyetemi...

Melyik a legkönnyebb egyetemi szak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Politikatudományok
Magyar
Kommunikáció- és médiatudomány
Nemzetközi tanulmányok
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Politikát ne tanulj!

Magyar könnyű nagyon ha tudsz magyarul

Kommunikáció és médiatudomány kommunikálni szoktál a szüleiddel így azt már begyakoroltad média is könnyű mert sokat telefonozol

Nemzetközi tudomány Rohadt nehéz

2021. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából angol szakos vagyok, csak egy minort kellene felvennem és ezek a lehetőségeim vannak. Olyan szakot szeretnék felvenni, ami az alapszakom mellett nem venne igényelne olyan sok időt.
2021. ápr. 27. 22:34
 3/6 A kérdező kommentje:
*igénybe
2021. ápr. 27. 22:35
 4/6 Banna97 ***** válasza:
100%
Kommunikáció a legkönnyebb de azt nem szokták ajánlani, sokan azt mondják, hogy semmire nem jó. Szóval abból a szempontból jó választás lehet, hogy könnyű, de ha nem akarsz a semmiért tanulni akkor nem az lesz a megfelelő.
2021. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A kommunikáció és médiatudomány nem sok tanulással is teljesíthető, legalábbis én nagyon lazának érzem. Hasznosítható tudásra viszont ne nagyon számíts, én megbántam, hogy ide jelentkeztem. Ahogy tudok váltok.
2021. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm komédiát végzett. Nem nagyon szakadt meg a tanulásban. De sokra tényleg nem jó.
2022. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!