Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételizők, nem fognátok...

Felvételizők, nem fognátok össze ezért?

Figyelt kérdés

Szóval, arra gondoltam, hogy nem lehetne az egyetemi felvételizőknek összefognia azért, hogy az e-felvi felületét újra megnyissák és lehessen változtatni a megjelölt szakokat illetnően?


A múzeumtól kezdve nagyon sok minden oltáshoz kötött, ami pedig mindenki magánügye kellene hogy legyen, ugyebár...szóval lehet, hogy így én kivenném a töri/régészetet, mert 100%-ban múzeumokhoz kötődik és mást jelölnék be...


Ti nem vagytok így? 😕



2021. máj. 10. 13:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

#9

Nézd meg a többlethalálozást. Jelentős részét nem a vírus okozza, hanem a vírusosok ellátása miatt kieső egészségügyi kapacitás. Mi lenne, ha érvékkel jönnél ahelyett, hogy lesajnálsz? Tényeket írtam le, amire te nem reagálsz. Továbbra is tartom a véleményem, hogy aki semelyik vakcinával nem akarja beoltatni magát, az gondatlanságból elkövetett emberölési kísérletet valósít meg.


Egyébként nagyon naívnak kell lenni ahhoz, hogy valaki komolyan azt higgye, hogy belátható időn belül fel lesznek oldva a nem oltottak korlátozásai. Valószínűleg évek kellenek míg, mire eljutunk oda, hogy nyugodt szívvel feloldhassa az állam őket.

2021. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, én megértem, ha nem oltatod be magad, amennyiben lemondasz az egészségügyi ellátásról, ha esetleg kórházba kerülnél korona miatt.
2021. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Vannak, akik valami egészségügyi okból nem olthatják be magukat. Szerintem nem fogják kötelezővé tenni az egyetemeken, de azt el tudom képzelni, hogy aknnincs beoltva, annak rendszeresen kell negatív tesztet bemutatnia.
2021. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

#13

Nyilván, aki egészségügyi okból nem oltathatja be magát, az ne tegye, de ez rendkívül ritka.

2021. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen, és velük szemben meg duplán nagy szemétség, mert ők fogják elkapni az oltatlanoktól a vírust, ha majd szabadon mászkálhatnak mindenhová. Ráadásul gyakran olyanoknak nem szabad oltást adni, akik immunszupresszánsokat kapnak, magyarul rohadt gyenge az immunrendszerük. Egy ilyen ember bele is halhat mások önzésébe önhibáján kívül. Kicsit sincs rossz érzésetek ezzel kapcsolatban?
2021. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

1. Nem, ezért nem állnék ki, hagyj ki egy évet és kész. (ha dolgozol egy kicsit simám +1 millióval kezdheted az egyetemet, ez nem kis előny)


2. Amit a 8-as írt, azzal egyet értek, a gyerekkori oltások is kötelezőek, ha megbetegszel és korházba kerülsz nem csak mások elől veszed el a helyet, hanem a TB-nek is fizetnie kell egy csomót.


3. Sajnálom, hogy ilyen betegséged van, ha akarod a megkülönböztetés ügyében szívesen aláírok egy petíciót, vagy segítek ha kell.

2021. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázzunk valamit...


Ez a típusú oltás teljesen különbözik a gyermekkori fajtáktól, én sem vagyok oltásellenes, de azért ne tettessük már hülyének magunkat...rengeteg embernél okozott súlyos egészségügyi mellékhatásokat, számos olyan esetről tudni, amikoris oltás után fertőzödtek meg és kerültek kórházba.


Az én családomban is van ilyen.


A 32 éves, egészséges nagynénimnél mélyvénás trombózist okozott az egyik.


Ezt nem kellene letagadni.


Rajtam, oltatlanon, minden gond nélkül keresztül ment a szüleimet is beleértve.


Senki nem ellenzi az oltást, tegyen mindenki asszerint, ahogy jónak látja, természetesen.


DE


Nem lehet megtenni, hogy hátrányos megkülönböztetésben részesítjük, diszkrimináljuk azokat, akik a szabad döntés jogán nem akarnak oltakozni, vagy nem tehetik meg az egészségük miatt a mellékhatások végett!


Én a megkülönböztetés ellen vagyok, mint sokan mások...


És hagyjuk ezt a hamis, manipulatív szöveget...az oltott is fertőz, az oltással az ember saját magát védheti meg, nem másokat, könyörgöm!


Tartsuk tiszteletbe egymást mindenféle gusztustalan ráhatás nélkül!


Valaki oltja magát, teljesen rendben van...de a másik felet is tartsuk tiszteletbe, aki másként dönt.


És emiatt ne érje hátrány.


Ennyi....

2021. máj. 10. 19:15
 18/19 A kérdező kommentje:

Aki kórházzal fenyegetett...


Hát az ellátatatlan gyökérkezeléses fogam miatt biztos, hogy ott fogok kikötni, ha csak össze nem gyűjtök magánra.


Máskülönben én 4.éve szedek magas dózisban C-vitamint, K-vitamint, Szelént, D-vitamint.


Nem hiszem, hogy oda jutnék...remélem.


Csak ennyit akartam írni, mindenki legyen tiszteletben tartva...ne utálkozzunk.


Oltott, oltatlan legyen egyenlő a társadalomban, szerintem.


Ennyi...


Viszlát

2021. máj. 10. 19:18
 19/19 anonim ***** válasza:
74%
Ez gyönyörű. Nem csak a korona ellen nem véded meg magad, de még a fogaid se tartod rendben. A vitaminokkal a feneked kitörölheted, főleg egy fognál.
2021. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!