Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek lejjebb fogják...

Szerintetek lejjebb fogják vinni a ponthatárokat az idén?

Figyelt kérdés
Az eddig megtartott érettségi vizsgák elég nehezek voltak és a legtöbb embernek nehézséget jelentett a megoldásuk ezért szerintetek csökkeni fognak a ponthatárok?

2021. máj. 8. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Kb angolon kívül mindenről azt mondták, hogy nem volt nehéz. (Persze ki, hogy érzi)

Emelt érettségik lesznek érdekesek, de nem bírom elképzelni, hogy a tavalyinál még lentebb lesz általánosságban a ponthatár.

2021. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Minden évben van egy réteg, akinek minden érettségi nehéz, minden évben indítottak petíciót a matek ellen, stb... Az emelt szóbelik elmaradása az egyetlen, ami miatt valóban lementek tavaly is a pontok, szerintem idén sem fog változni, marad a tavalyi. Annál lejjebb szerintem sem mehet.
2021. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül a matekról hallottam, hogy nehéz volt. Az igazat megvallva, az egy kissé nekem is nehéz volt, de a többi vizsga az úgy elment. Mármint nem mondanám, hogy túl könnyű, de azt se, hogy túl nehéz. Amúgy igen, szerintem is minden évben van egy csomó ember, akinek nehéz az érettségi, és szerintem a ponthatárok valószínűleg hasonlóak lesznek, mint tavaly, szerintem sokkal lejjebb nem fog menni.
2021. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, úgy látom nem igazán érted a pontrendszer működését. Nem az egyetemek húzzák meg a ponthatárokat, hanem Ti, felvételizők. Azt már hozzá se tenném, ha nehéznek találod a középszintű érettségiket, akkor nem vagy egyetemre való.
2021. máj. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy pici emelkedés lesz a ponthatárokban.
2021. máj. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem voltak annyira, maximum a matek. Na ott kicsesztek velünk, de a töriben a második vh. meg a kádár-rendszer igen egyszerű volt.
2021. máj. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb ugyanolyan lesz a ponthatár mint tavaly. Arra nagyon kicsi az esély, hogy még ez csökkenjen, legalábbis szerintem. Én azt tartom reálisnak, hogy 5-10 ponttal nőni fog
2021. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!