Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi alapján döntsek hogy...

Mi alapján döntsek hogy melyik szakra menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Kb minden akartam már lenni és kb félévente változtatom meg a véleményemet, mindig jön egy-egy szak ami tetszik de igazából fogalmam nincs mi akarok lenni. Mit javasoltok mi alapján döntsek?

18/L



2021. máj. 18. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Én köszönöm szépen jól vagyok, örülök, hogy érdekel a lelki világom. Én csak leírtam a valóságot, amit manapság nem szabad, álomvilágban kell tartani mindenkit és nyomatni a "pozitííííív" bullshitet agyba főbe. Csak ebbe én nem állok bele, ennyi. :)
2021. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21%
Aha azért pontoztál le, mert nem értek egyet az ökör dumáddal, szép, szóval szerinted, aki 18 évesen halvány lila fingja nincs, hogy mi legyen, az már ott fog megnyomordni abban a szakmában, amit választott, mi? És nem lehet átlépni máshova, nem lehet, hogy megszereti, NYOMORÉK VAGY!!!
2021. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!