Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy működik az osztatlan...

Hogy működik az osztatlan tanárképzés? Középiskolai végzettséggel taníthatok általánosban? Főként gyógypedagógiával fogok foglalkozni az előrelátható munkahelyemen, ami általános iskola. Ezzel esetleg óraadó lennék és érettségiztetnék.

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 20:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
*Autival
2021. jún. 11. 23:31
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Nem értem, miért lettem lepontozva. Nincs olyan, hogy az egyik szakod dominánsabb, mint a másik osztatlanban. Ez nem alapképzés, ahol felvehetsz egy minort, jóval kevesebb óraszámmal. Nem a levegőbe beszélek, osztatlan tanárin vagyok...
2021. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet de én is és nálunk a magyar dominánsabb több kreditem van mint a másik tárgyamból pl: azert mert eleve kettő részből all nyelvtan es irodalom, de egyébként is több kreditem van es óram a nyelvészeti tárgyaimból ha önmagában nézem akkor is. (Nem én pontoztalak le ez csak személyes tapasztalat).
2021. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!