Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a biológia fakultá...

Szerintetek a biológia fakultáció mellé földrajzt vagy kémiát válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most állok fakultáció választás előtt és sajnos nem tudok dönteni. Az egyetemen Biológia karra szeretnék menni és később állatokkal szeretnék foglalkozni (nem állatorvosként), és nem tudom, hogy a földrajzt válasszam-e vagy a kémiát 2. faktnak. Az igazat megvallva az online oktatás alatt nem ment annyira a kémia és el is vette a kedvemet tőle, de a földrajz mindig is érdekelt (leginkább a földtani része, de már a gazdasági részét is megkedveltem). Illetve még talán annyival jobban járnék a földrajzzal, hogy akár a későbbiekben egy teljesen más szak felé is eltudnék menni, ha változna az érdeklődési köröm.

2021. máj. 24. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kémiát jobban ki tudnád használni, pl biológia alapszakon is vannak kémiás tárgyak, amihez jól jön a háttértudás. A megértésével nem vagy elkésve, fakton mi mindent újrakezdtünk. Ha esetleg meggondolod magad és mégis állatorvosira szeretnél menni kémiával tudsz csak menni, földrajz sokkal kevesebb helyen követelmény. Persze a földrajzról sem szeretnélek lebeszélni, ha ez a szíved vágya, csupán én így látom.
2021. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!