Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biomérnök szakról ment valaki...

Biomérnök szakról ment valaki át dietetikára? Tárgyat ismertetett el? Könnyű volt az átállás?

Figyelt kérdés
Szakot szeretnék váltani és azt hallottam, hogy lehet a biomérnökin megcsinált tárgyakból dietetikán elfogadtatni, mert vannak hasonló tematikája órák.

#szak #átállás #dietetika #biomérnök szak #tárgyelismerés #Biomérnök dietetika szakváltás
2021. máj. 29. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha van lehetőséged, akkor menj be a suliba (pesten vas utcába) és töltsd le a tantárgyak tematikáját. Azért is hogy te meg tudd nézni mennyi az egyezőség, illetve ha felvesznek, akkor beiratkozás napjáig/napján lehet leadni a kreditátviteli kérelmeket és szerintem most egyszerűbb kikérni a másik egyetemtől is a tematikát, mint akkor kapkodni.

Sajnos azt nem tudom mennyire fogadnak el cuccokat, 2 alkalmazott bioszt szerintem elfogadják, de többet nem tudok.

Átállás szerintem attól függ, hogy mennyire vagy nyitott. Ha ez az álmod, akkor szerintem nem lesz nehéz :)

2021. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is biomérnök vegyok, elég sok tárgyat hallgsttunk a SOTE-n, mégse fűlt nagyon a foguk az elismeréséhez. Végül be se iratkoztam emiatt.
2021. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!