Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felejtsem el bármelyik mérnöki...

Felejtsem el bármelyik mérnöki szakot?

Figyelt kérdés
Gyermekkori vágyam, hogy építészmérnök lehessek, ez a vágy úgy az iskola 12 évében aláhagyott, nem fektettem túl sok energiát a matekba, fizikába, mindkettőből 3-as voltam középsuliban. Most teljesen mást tanulok az egyetemen, mindjárt végzek, de nem érzem, hogy ez az én utam, nagyon vonz az építészmérnöki irány. Vagy felejtsem már el most azonnal? 23/F
2021. máj. 30. 00:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Rajzolni is imádtam, ha ez számít.
2021. máj. 30. 00:20
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell elfelejtened. Tanulhatsz még annak, max újraérettségizel abból, ami kell vagy rosszul sikerült és mehetsz is.
2021. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellene elfelejteni? Ahogy az első is írta, matekot, fizikát fel kell hozni, újraérettségizni legalább matekból. Ha esetleg kell a fizika a szakhoz, akkor abból is.

Még fiatal vagy. Ha nem próbálod meg, örök életedben ott lesz a "mi lett volna, ha...".

2021. máj. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehetetlen, de húzz bele, mert egy középszintű (?) hármassal nincs esélyed.
2021. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Tiszta sor. :) Matekból tervezek emeltet tenni, a törit is most nézem, hogy elfogadják mellette, az meg viszonylag jobban sikerült. Akkor rágyúrok arra a matekra. De 1 év alatt fel lehet készülni rá? Természetesen tanár segítségét is igénybe véve.
2021. máj. 30. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze! Ha szorgalmas vagy simán felkészülsz
2021. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!