Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri tanárnak tanulni? Vagy...

Megéri tanárnak tanulni? Vagy legyek marketinges? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Melyik mennyit fizet? Mennyit kell tanulni az egyetemen?

2021. máj. 31. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
A tanár rosszul fizet, a marketing telített
2021. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a személyiséged a perdöntő ebben a kérdésben. Tanárként mindig lesz munkád (akár korrepetálást is tarthatsz és az plusz jövedelem).


Marketingről nincs semmi infóm.

2021. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Marketinges sincsen tul sok (parom annak tanul, mar most, egyetem mellett dolgozik), tanarnol szinten (ez en lennek, korrepetalok most egyetem mellett, de mar van fix munkahelyem elore).

Probald ki mind a kettot, amelyik jobban tetszik. Mind a kettobol lehet penzt csinalni, illetve szenvedni. A korrepetalas draga dolog. Gondolom matekot szeretnel (kereskedelem es marketingen eros a matek), annak videken is borsos ara van, fovarosban plane. Szerintem probald ki magad, rokont, ismerost kezdj el tanitani es meglatod, hogy mennyire tetszik.

Marketinggel ugyan igy, probalj meg felepiteni egy weboldalt, szerkessz kepeket…

Esetleg nezz korbe, hogy a kormyezetedben milyen lehetosegek vannak

2021. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2021. jún. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!