Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készülhetnék fel az...

Hogyan készülhetnék fel az őszi emelt szintű magyar írásbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Az om honlapjárol a korábbiakat próbálom kitölteni,de nagyon nehezek:S
2010. aug. 25. 12:48
 1/6 anonim válasza:
Tanulassal. Tankonyvek, korabbi feladatok. Azon meg, hogy nagyon nehez, ne lepodj meg, nem veletlenul emeltszint. De hidd el, a vizsgadrukk nagyon sokat fog segiteni, de nem eri meg csak arra alapozni.
2010. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, az emeltek közül a magyar a legbrutálisabb szerintem. Hatalmas háttértudás kell hozzá, és az sem mindegy, hogy milyen javítótanárt fogsz ki.

Én a helyedben mást tennék, de ha ezt akarod akkor hajrá:)

2010. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd ki az összes Irodalom tankönyvedet. Ennél többet már nem igen tehetsz, ha érdekel az irodalom, akkor már a legtöbbet úgyis tudod, ami kell hozzá. És ügyelj az apró helyesírási hibákra, ha egy szavas a válasz akkor is nagybetűvel írd, és pontot a végére.
2010. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát most olvasgattam egy csomó kérdést ezzel kapcsolatban itt sokmindenki mondja h inkább töri...mert elég nehéz a magyar emelt és hát az az igazság lehet inkább nekem is töri lesz belőle mert igazából annyirA nem érdekel a magyar h olyan jót irjak belőle, ez az emelt cs muszályból kell nekem...:S
2010. aug. 25. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt megcsináltam. Annyira nem volt durva. Törin is csak szóbelin veszítettem több pontot, mert kihúztam egy témát, aminek köze sincsen a történelemhez...

Ha mégis magyar lesz, akkor feküdj rá a helyesírásra is. (muszáj)

2010. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én emelteztem magyarból, de megbántam. Biztos, hogy lehet jót írni meg minden, de én nem tudom hogyan. Mindig is jó voltam magyarból, szerettem fogalmazni, de az emelten olyanokba kötött bele a tanár, hogy azt hittem elsírom magam, az első résznél meg minden második feladatnál csak néztem, hogy mi a f..:D

Ja, és magyar szakra készültem, sikerült összehoznom végül 52%-ot, de nem meglepő módon nem vettek fel, így most OKJ-zom. Ha most újra érettségiznék, tuti, hogy a törit választanám.

2010. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!