Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kárpátaljai magyarként mitévő...

Kárpátaljai magyarként mitévő legyek? Röviden az iskola bezárt mivel itt hatalmas a korrupció. Egy "új gazdag" megvette az iskolát. Minden gyereket elbocsátottak.

Figyelt kérdés

Melyik lenne jobb ötlet?

Szakközépbe évet kellene ismetelnem (én is szakközépbe jártam) vagy egy helyi gimnáziumba?

Igazából szakmát akarnék tanulni de évet ismételni nem a legjobb.



2021. jún. 15. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a szakközép ad érettségit, akkor én azt választanám. Az évismétlés tényleg nem a legjobb, de legalább lesz egy szakmád, ha nem mész egyrtemre, akkor azzal többre mész.
2021. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, ad érettségit is.

Meg lenne gyakorlatom is.

Egy évet kellene ismételni.

Akkor lennék 12.-es.

2021. jún. 15. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért kérdeztem, mert nem ismerem az ottani rendszert, nálunk most szakgimnáziumnak nevezik azt az iskolát, ami érettségit és szakmát is ad.


Szerintem nem gond, ha megismételsz egy évet, később nem ezen fog múlni a boldogulásod. Legalább egy kicsit több időd lesz felkészülni az érettségire.

2021. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ReGina... válasza:

Én kárpátaljai vagyok. Ha gondolod írj.

Attól függ most melyik osztályba jársz?

Ajánlom a Főiskola gimnáziumi részét, középiskolai végzettséget is ad és egy szakmát is.

2021. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Melyik iskoláról van szó, mert ilyenről nem hallottam, pedig én is kárpátaljái , de ilyenről még nem hallottam? Szerintem ismételj meg inkább egy évet, nem azon az egy éven fog múllani,hogy mennyire leszel sikeres, főleg hogy nem te vagy az egyetlen, akit elbocsátottak.
2021. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!