Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Friss vélemények a Tarkaréti...

Friss vélemények a Tarkaréti kollégiumról, Budapesten?

Figyelt kérdés
Hallottam hideget, meleget róla, utánanéztem amit találtam a neten, de elég régi posztokra leltem. Kiváncsi vagyok, hogy most ki mit mond róla aki ott van. Jó lenne biztos forrásból tudni valamit rola

2021. jún. 15. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Messze van az egyetemről, ez bizonyos.

Döntsd el te magad, mennyire szempont ez neked, ha be kell menned a Fővám térre.

2021. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Külföldi vagyok, szóval annyira nem értek ezekhez, de ha jól tudok elsoevesek csak a tarkaretibe mennek. Albérlet nem játszik, ezért gondolom, hogy az egyetlen választásom az ez…
2021. jún. 15. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

A koli teljesen fel van újítva, most fejezték be pont pár hónapja egy több éves folyamat eredményeképpen. A szobák három ágyasak, plusz szobánként van egy kagyló is. Félszintenként van egy konyha és egy fürdő, ami kb. 15-20 szoba/fürdőt jelent. Egy ilyen fürdőben egyébként három tusoló van, ezért kifejezetten ritka, hogy várni kelljen. A kolihoz tartozik valamekkora zöldterület is, illetve nagy a parkolója, mindig van hely. Hátránya viszont, hogy közel van Ferihegyhez, ezért hangosak a repülők, illetve néha hétvégéken, ha a közeli zsidó temetőben éppen temetnek valakit, akkor mindig hosszasan énekelnek, ami egy idő után szintén idegesítő tud lenni. A kollégium kint van a pics*ban, ezért 45-60 perc az út az egyetemig (a belvárosba) tömegközlekedéssel, két átszállással. Kocsival is kb. ennyi az út, ha csúcsidőben mész. Ha nem csúcsidőben autózol, akkor 20-25 perc alatt bent vagy. A díj havi 25 ezer az újonnan felvetteknek, de van valami szociális alapú ösztöndíj, ami 5-10 ezer forinttal csökkentheti ezt.


Elsőévesek valóban csak a tarkába mehetnek.

2021. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!