Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne üzemi gazdasagtant tanulni egy osztrak foiskolan? Illetve a lenti kis jellemzes alapjan mi passzolhat meg hozzam?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok 3 éve dolgozom ausztriaban viszont egyre inkabb ugy erzem hogy kezdek egy szinten megragadni egy ilyen kozepes szinvonalon de a kepzettsegemhez kepest es a koromhoz kepest ez ido alatt elertem szerintem mindent amit lehet sajat auto bebutorozott alberlet felsofoku nemet nyelvvizsga es felvett az ÖBB-hez is, az osztrak nemzeti vasuthoz. Viszont ugy erzem innen mar nem nagyon van feljebb es hogyha most ameddig meg fiatal vagyok nem megyek egyetemre hogy meg komolyabb helyekre mehessek es meg elorebb jussak akkor kesobb mar nem fogok tudni a csaladom miatt. Ezert kerek tanacsot toletek. Kozgazdasagi szakkozepben erettsegiztem az utobbi idoben olyan munkaim voltak ahol sokat kellett emberekkel foglalkozzak vagy valamit eppen eladni nekik vagy segiteni nekik valamiben amit nagyon szerettem es szeretek csinalni, ezert gondolom hogy jo lenne üzemi gazdasagtant tanulni mert ezzel olyan munkak nyilnanak meg elottem mint pl: controlling, marketing, cegtanacsadas, Projektmanagement es sok egyeb. Köszönök minden segito valaszt!

2021. jún. 18. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Feltétlenül érdemes, sőt nagyon ajánlatos, ha ott képzeled el a jövődet. Fiatal vagy, tanulj, mert később nehezebb lesz.
2021. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!