Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE vagy ME villamosmérnöki...

SZTE vagy ME villamosmérnöki képzés színvonalasabb?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 23:38
A kérdező szavazást indított:
SZTE
ME
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
OE
2021. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
+1 a Kandónak
2021. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nyílván a kérdező számára a Kandó nem opció, hiába színvonalasabb, mint a fenti kettő. Én a miskolciról hallottam, a másikról nem. A baj ezekkel mind amúgy az, hogy nagyon sok olyan ember is bekerül az alacsony ponthatárok miatt, akiknek amúgy semmi keresni valójuk nincs ilyen szakokon, mert borzasztó gyenge előképzettségekkel és alacsony szorgalommal érkeznek. Nyilván nem lehet mindet kibuktatni, mert alig maradna ott valaki, ez viszont a színvonal romlását eredményezi. Ismerőseim OE-ről és ME-ről is erre panaszkodtak...
2021. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben beszéltem pár emberrel, meg tanárokkal is, és elvileg a ME Magyarország egyik legszínvonalasabb mérnöki egyeteme…

Pont nem a villamosmérnöki ami kiemelkedik, mind a BME, mind az OE állítólag jobb.

De a gépészmérnöki pl. elméletileg itt a nr1.

Minőségben mindenki szerint megelőzi a BME-t is…


A villamosmérnöki a SZTE-n állítólag kifejezetten rossz.

2021. aug. 1. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén mondom neked, teljesen mindegy hol végzel. Az oktatás mindenhol egy kalap sz@r, neked kell összeszedned minden hasznos tudást amit csak szeretnél.

Se pénz, se ember, se eszköz nincs a normális oktatáshoz.

2021. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lol, nem tudom hogy ki és miért pontozta le a hármast…

Ő legalább a kérdésre válaszolt.

2021. aug. 1. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!