Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire számít hogy hova...

Mennyire számít hogy hova járok egyetemre az alábbi iskolák közül? BGE-KKK, ELTE-GTI, SZTE-GTK

Figyelt kérdés

Legjobban ez a kettő tetszett, amikre jelentkeztem: SZTE-GTK GM, ELTE-GTI NG. Helyileg SZTE-hez lakok nagyon közel szinte nem is kéne költözéssel bajlódnom, mert már van ott helyem, de nem tudom, hogy mennyire számít hogy hol tanulok és esetleg jobb lenne-e az ELTE.

Ha ez számít valószínűleg önköltségesen leszek, és az ELTE-n 150.000-rel több is a tandíj/félév ha jól tudom.


Köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 4. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Hírneve szerint mindhárom kb. azonos kategória. Az ELTE GTI szélsőségesen a nagyelőadások világa. Ott az NG, GM, KM szakok mintatantervei közt szinte nincs különbség, mindenki ugyanazokon a nagyelőadásokon ül (vagy be se jár), és a szakdolgozatot is szinte konzultáció nélkül írod. A BGE-n meg szinte minden tárgyat kiscsoportos szemináriumokon tanulsz, azaz a kicsit gyengébben kezdőkből is jó szakemberek lesznek. Az SZTE tudtommal a kettő között. Hírnévben csak a Corvinus nagyobb, szintén a két véglet közti stílussal.
2021. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1-es, első évbe minden egyetemen az összes gazdasági szak szinte ugyanazokat az alapozó tantárgyakat tanulja.
2021. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!