Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még valaki aki nem tudta...

Van még valaki aki nem tudta eldönteni a felvételi lezárulta előtt 2 nappal sem , hogy hova menjen?

Figyelt kérdés
Valaki , valami tanács? Milyen fajta munkákat lehet végezni egy gazdasági szakkal? Néztem az álláshirdető portálokon, de ott csak a munka tipusai voltak , pl erdekelnenek szemely tapasztalatok. Valaki a jogi munkákkal kapcsolatban is tudna mesélni? Nem sok idő az a 5+3 év? Amivel elvileg külföldön használhatatlan. Politologia szak jó valamire egyáltalán?

2021. júl. 6. 09:32
 1/2 anonim válasza:
75%
hát én tegnap este töröltem az összes jelentkezési helyemet mind a 4-et így aztán garantáltan sehova se vesznek fel
2021. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ennyire nem tudod, akkor engedd el. Halassz egy évet. Próbáld ki magadat pár helyen és meglátod mi tetszik. Én sem tudom még, hogy tanuljak-e vagy ne szeptembertől (igaz nem egyetemről van szó), de àtérzem. Én valószínűleg tanulni akarok még, csak hezitàlok is egyben két szakma között. Három szakmám már van, és nem tudom még egyelőre, hogy mi hogy legyen.
2021. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!