Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket könnyebb levelezőn...

Melyiket könnyebb levelezőn tanulni: jog vagy nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
A nemzgazd alapból is egy lényegesen könnyebben elvégezhető szak, szóval szerintem azt. A jogot is el lehet végezni, de munka mellett (mert gondolom ezért mennél levelezőre) elég alaposan be kell osztanod az idődet, hogy eredményesen abszolváld, nappalin sem olyan egyszerű történet.
2021. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az egyessel. Jogra nem érdemes levelezőre járni. Ha levelező, akkor egyértelműen nemzgazd.
2021. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
#2. Én amúgy nem gondolom, hogy nem érdemes, és ha minden igaz, szeptembertől én fogok is. De nekem nem azért fontos a jog, mert a nulláról szeretnék új karriert építeni, hanem azért, mert még eredményesebb közgazdász szeretnék lenni és olyan vonalon mozgok, ahol a jog hasznosítható ismeretet jelent.
2021. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
3. Az másik helyzet. De fő profilnak, első diplomának, ha utána ezzel akarsz karriert csinálni, akkor a levelező jog nem a legjobb ötlet. Második diplomának teljesen okés.
2021. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!