Lehetséges az,hogy SZTE gyógyszerészetiről átjelentkezzek SZTE fogorvostudományira?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Ugyanúgy felvételizel egyetemre és a FOKot írod be.

Az összes kredited biztosan nem fogadják el, de valamit lehet hogy beszámítanak.

2021. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy újra kell felvételizned. Pár éve hallottam olyat, hogy a PTE-n átvettek valakit úgy fogorvosiról általános orvosira, hogy ő meg keresett onnan valakit, szóval kb. "helyet cseréltek". Nem tudom pontosan hogy működik ez, de mivel elég hasonló képzési területről van, szerintem először érdemes lenne utánanézni, hogy az egyetemen belül át tudnának-e venni valahogy, hiszen neked is érdeked, hogy a lehető legkevesebb csúszás és támogatott félévek pazarlása nélkül tudd folytatni a tanulmányaidat.
2021. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2023. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!