Melyik a jobb szakma?

Figyelt kérdés

1.Szakács

2.Sportedző-sportszervező(labdarúgás szakirány)

3.villanyszerelő


azért kéne nekem a szakma, hogy minnél hamarabb pénzt gyűjtsek, és tudjak belekezdeni a fotózásba. a fentiek közül mindegyik 2 éves képzés.

szempontok, hogy minnél hamarabb es könnyebben találjak munkát, és sok pénzt keressek.



2021. júl. 16. 12:52
 1/3 A kérdező kommentje:
a villanyszerelő annyira nem érdekel, igy jobban beleásva magam
2021. júl. 16. 13:02
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Villanyszerelő

2. Szakács

3. Edző

2021. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Jó szakma, főleg, ha a Balatonon dolgozol főszezonban, de elég megterhelő, fárasztó, akár a 12 órázást is be kell vállalni.

2. Ennek szerintem akkor van értelme, ha viszed tovább egyetemre.

3. Ez végképp jó szakma, de nem könnyű, sokat kell tanulni, ha hülye vagy, akkor akár magadat és másokat is megölhetsz a munkáddal, szóval érdemes mindig bejárni, és tanulni becsülettel. Ha értesz hozzá hipp-hopp sikeres vállalkozó lehetsz némi tőkével. Én két hónapig hajkurásztam villanyszerelő után mire végül egy hajlandó volt kijönni.

2021. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!