Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakmát érdemes kitanul...

Melyik szakmát érdemes kitanulni? Tb és Bérügyi szakelőadó, Ruházati eladó, Élelmiszer és vegyiáru eladó?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik szakmára van a legnagyobb kereslet manapság, amivel biztos el tudnék helyezkedni? Mivel nincs felsőfokú végzettségem így érdemes lenne-e a Tb és Bérü. szakelőadót elvégezni?


Kérem, hogy hozzáértő, esetleg jelenleg is benne dolgozó személyek kommentáljanak! A válaszokat előre is köszönöm.



#tanulás #szakma #TB ügyintéző #ruházati eladó #Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó #Melyik szakmát érdemes kitanulni? #bér ügyintéző #Élelmiszer és vegyiáru eladó
2013. márc. 6. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az élelmiszer vegyiáru eladóival jobban eltudnál helyezkedni. Nagyobb az esély gyakorlat nélkül is mint a tb bérügyinél.
2013. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most tb- bérügyet tanulok. Előtte is alaposan utána néztem, mennyire tudok majd elhelyezkedni, de a helyzet az hogy most látom át igazán, hogy min. 2-3 év gyakorlatot kérnek. Azt pedig nehéz úgy megszerezni ha emiatt sehová nem vesznek fel... :(
2013. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok nem éri meg a tb-s képzést kitanulni :( !És a ruházati eladóról mi a véleményetek?
2013. márc. 6. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Plázákba nagyon jól el lehet helyezkedni vele.

Ha szereted, akkor miért is ne? :)

2013. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. márc. 6. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ruházati eladónak csak akkor tudsz elhelyezkedni,ha fiatal és csinos lány vagy.
2013. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó mond valamit sajnos...
2013. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell minden bolthoz fiatalnak lenni. Van ahol kifejezetten hátrány ha valaki pl. 30 alatt van.

Engem sem vettek fel ezért tavaly egy babaruházati boltba.

2013. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!