Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Metropolitan egyetemen gazdasa...

Kim Wolf kérdése:

Metropolitan egyetemen gazdasag es menedzsment szak milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most kezdenem az egyetemi eveimet szeptemberben a metunk gazdasagin. De azt hallotttam h nagyon büfé szak és hiaba teszed le akkor is maradhatsz pizzafutarnak es csak akkor van eselyed elhelyezkedni ha az egyetemi evek alatt azonnal gyakornokiba allsz h meglegyen a 1-3 ev munkatapasztalatod kulonben nem vesznek fel sehova. Valaki azt mondta szerinte felesleges letenni ezt a szakot. En viszont uzlettel vallalat iranyitassal foglalkoznek szivesen szoval itt tobb kerdes felmerul.

-Milyen a metun ez a kepzes? -Tenyleg ennyire felesleges ez a "bufes szak" ?

-Amikor elkezdem az egyetemet tenyleg azonnal jelentkezhetek nulla tudassal gyakornoknak?

-milyen nehéz letenni?


legyszives sajat tapasztalatokat irjatok es ne terjunk el a tematol. A valaszokat elore is koszonom :)


2021. júl. 20. 10:15
A kérdező szavazást indított:
sajat tapasztalat. Ne menj oda
sajat tap:Menj oda
Ismeros mondta: ne menj
ism.m:menj
9 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
jah es levelezoin lennek es mellette dolgoznek
2021. júl. 20. 10:43
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A metropolitan az nem "soros" egyetem?

Szerintem így, hogy a gazdaság 2/3-a narancsbőrűek kezében van, nem fogsz sokra menni vele, bár vannak politikailag semleges cégek is, amíg be nem darálják őket.

2021. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Corvinussal, tuti nem fogsz mellé.

(régebbi nevén Marx Károly, vagy Lenin egyetem, vagy mi).

2021. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3. Foximaxi :D


Tényleg menj Kérdező a foximaxira vagy eltére de legalább BME vagy BGE. #csakapresztizs

2021. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

2#


Honnan vettél ilyen marhaságot,hogy Soros egyetem a Metropolitain.

A CEU a Sorosegyetem.


A Metropolitan is magánintézmény,de egészen más jellegű, mint a CEU.

2021. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem erdekel h soros vagy fideszes egyetem nem ez volt a kerdes.
2021. júl. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!