Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újra felvételizés nélkül is...

Újra felvételizés nélkül is át lehet jutni ÁOK-ról FOK-ra?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találtam releváns információt ezzel kapcsolatban, hogy egy év után lehetséges-e a váltás egyetemen belül vagy csak krediteket fogadnak el de újra is kell felvételizni. Valakinek van ebben tapasztalata? Kifejezetten ÁOK FOK közötti átvételre gondolok.

2021. júl. 22. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg a mai ponthatárokat. (Ma van, ugye? Nem követem.) Amennyiben felvettek ÁOK-ra, írj e-mailt a FOK-os Tanulmányi Osztálynak, hogy mit tudsz tenni. Ki tudod keresni az adott intézmény honlapjáról az elérhetőségüket. Bátorság!

Tudom, mások tapasztalatát szeretnéd hallani, de szerintem kevés ilyen ember van, aki vált, így annak is kicsi az esélye, hogy a gyakorit nézegetik. Ez esetleg segíthet, googleval találtam...: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2021. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Végül hova mész?
2021. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szegedi ÁOK-ra vettek fel végül
2021. júl. 27. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!