Megérné elkezdeni?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok végezni arab szakon az ELTE-n, viszont jelentkeztem az éven egy másik szakra levelezőn de oda sajnos nem vettek fel.

Viszont még jelentkezéskor vaciláltam egy másik szakon, kommunikáció és médiatudomány szak, azon belül pedig közkapcsolatok specializáció a Pázmányon. De oda végül nem adtam be. Viszont most elgondolkoztam, ha esetleg meghirdetnék pótfelvételin vagy jövőre akkor lehet jelentkeznék.

Megérné elvégezni?

Ahova jelentkeztem az egy eü-s szak, illetve ha esetleg fel is vettek volna oda akkor is csak fizetősre. De ugyan ez a helyzet a kommédiával (csak 1 millióval kevesebb mint a másik)


Több nyelven beszélek még az arabon kívül, de nem tudom mennyire érné meg ezt elvégezni.


2021. júl. 23. 06:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha kizárólag nyelvekkel akarsz foglalkozni, erre építed az egész karriered, akkor hátrébb nem leszel az biztos, még akkor is, ha ennyi pénzbe kerül. Egyéb esetben és személy szerint nem feltétlenül kezdeném el. Még ingyen is erősen gondolkoznék rajta, de fizetősön semmiképp. Más egyetem azonos szakja, ami olcsóbb nem jöhet szóba? Habár nem tudom, mennyire releváns számodra a képzés díja.
2021. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!