Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megérné most elkezdenei...

Megérné most elkezdenei folytatni az Attack on Titan-t?

Figyelt kérdés

Elkezdtem olvasni amangát, majd áttértem az animére. A 3. évad 9. részéig jutottam (Rod Reiss titánként eléri a falat), mert az volt akkor a legfrissebb.

Most úgy érzem, hogy jó lenne folyatni, de a 4. évad még javában fut, és a manga sincs még befejezve (bár utóbbi úgy tudom, hogy pár hónapon belül be lesz)


Nézzem tovább az animét, s tartsak majd megint egy szünetet?

Vagy olvassam a mangát inkább?

Vagy várjam meg míg az anime teljesen befejeződik?


2021. febr. 17. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tőled függ.

Érdekel a sztori? Ha igen, akkor nézzed, ha nem, akkor ne nézzed.

2021. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A manga 2 hónap múlva fog érni (2 chapter maradt hátra), az anime meg Tuti, hogy 2 felvonásos lesz. Azt mondanám, hogy szerintem inkább manga legyen, de ez tőled függ, hogy mit szeretnél nézni.
2021. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kezd el, ha érdekel, mert ha akkor kezded el, mikor vége lesz, lehet spoilerba futsz, onnan meg már elégé romlik a nézési/olvasási kedv
2021. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!