Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Más is bizonytalan az egyetem...

Más is bizonytalan az egyetem miatt?

Figyelt kérdés
Lehet hogy másodszorra is rosszul választottam és ez nyomasztó, más is volt ebben a helyzetben?
2021. júl. 24. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjelöltél egy szakot annak oka volt. Az adott helyzetben azt tartottad jónak.


Sajnos ez nem olyan, mint egy ruha, hogy pár másodperc alatt másikat választhatsz.


Gondold át még egyszer, miért is választottad, mit vártál ettől a képzéstől, mit szeretnél csinálni ha végzel.

2021. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is másodjára ugrok neki, 4 évvel az érettségim után. Picit stresszes vagyok én is, bár én inkább azért, mert tudom, hogy nem fér bele, hogy csússzak.

A kiválasztott szakomban biztos vagyok.

2021. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak mar van 2 diplomam, szoval remelem, te jobban jarsz
2021. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik helyre vettek fel, mert az első 2 szak nem indul alacsony jelentkezési számok miatt (levelező, nyelvi szakok)

A harmadik meg már nem is tetszik.. Inkább jövőre újra felvételizek, addig pedig nyelvet tanulok, nyelvvizsgázok.

2021. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!