Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek minek tanulhatnék,...

Szerintetek minek tanulhatnék, ami igazán nekem való?

Figyelt kérdés

Bocsánat, de ebben a kérdésben nem igazán tudok dűlőre jutni már egy ideje. Érdekel az informatika is, de nem minden része, érdekel az építészmérnök is, de ott viszont hiányozna a digitális munka világa. Néztem tervezőgrafikát, ami ötvözi egy kicsit a kettőt, de kiszámíthatatlan, mert a tehetségemen múlik minden. Leginkább irodában dolgoznék a későbbiekben, a tervezői munkák igazán tetszenek, de nem mindegy az sem, hogy mit tervezek. Szeretek emberekkel együtt dolgozni, közös projekteken, ha valamit kérnek tőlem azt a maximalista képességemmel csinálom. Jó ötleteim vannak, realista vagyok, nézem a jó és rossz dolgok oldalát is, alaposan átgondolok mindent, mielőtt belevágok valamibe. Szorgalmas és pontos is vagyok. Leginkább ezek jellemzők rám, ami így hirtelen eszembe jutott.


Köszönöm, ha segítesz nekem!



2021. júl. 24. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a bajod az építészmérnökivel.

Ott aztán tervezhetsz majd a gép előtt egész nap.

2021. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki maximalista az nem tűri a kritikát. Legyél kritikus.
2021. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1: Aztán amikor az építkezésen az első probléma előjön és tervezői művezetést kell tartania a tervezőnek a kivitelező , a megrendelő és a szakemberek felé akkor meg majd megy a csodálkozás. Azért közel sem csak irodában üldögélő munka az.
2021. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit azért csak kibír.
2021. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ennyit ki, sőt még érdekelne is!:) Úgy hogy köszönöm!
2021. júl. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!