Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Új egyetem, ugyanaz a neptun...

Új egyetem, ugyanaz a neptun kód, másnál is így volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Januárban kiléptem az előző egyetememről, és jelentkeztem máshová, felvettek, és neptunkódként ugyanazt kaptam mint előzőleg, ez másnál is így volt?

2021. júl. 28. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem most vettek fel mesterre az ELTE-re, alapra másik egyetemre jártam, de a neptun kódom megmaradt. Azt viszont máig nem értem, eredetileg hogy lett ez, mert tuti nem a személyes adataimból generálták mert se a nevemben, se a szüleim nevében, se a lakcímemben nincsenek olyan betűk. A diákigazolványt meg szerintem megéri kiváltani, pl.: ha jól emlékszem a könyvtárban levelezővel is lehet kedvezményes jegyet venni.
2021. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint generálják ezekből, hiszen akkor kitalálható lenne bárkié. Megvan rá a saját algoritmusuk, de akkor is a személyes adatokból jön létre.
2021. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!