Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gyenge gimiből...

Szerintetek gyenge gimiből sikerülhet valakinek bejutni a SOTE-ÁOK-ra?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Persze. Gyenge suliban könnyebb kitűnőnek lenni, így a másik két tárgyra, amiből tovább mész, lesz időd tanulni. Ha meg van egy kis zsebpénzed is, akkor felkészítő tanárral pláne meg tudod csinálni. Én kemény suliba jártam, kva sokat tanultam és még így is épphogy lettem 4-4.2, ami egy közepes suliban már kitűnő lett volna. Aztán kapaszkodhattam, hogy jó legyen az érettségim, mert a hozott pontjaim szrok voltak.


Ha újrakezdhetném az egészet, gyenge suliba mennék full kitűnő lennék 10% energiával és utána minden szabad percemben bioszt és kémiát tanulnék. És bejutnék. Így nem jutottam.

2021. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyenge suliban nem is tanítanak kb semmit. Én gyengébe jártam és az volt az óra, hogy olvassátok el, jegyzeteljétek ki, jövő órán dolgozat...És volt, hogy 28-ból 16 megbukott. Ha innen szar helyről akarsz orvosira menni, akkor otthon nagyon sokat tanulj, plusz menj magántanárokhoz is!
2021. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2#. Azért ennyire nem gyenge, inkább azt mondanám hogy éppen súrolja a középszínvonalat.Mert van 1-2 tanár aki viszonylag jól tanít. De pl a kémia tanár abban az iskolában 0,ha otthon nem tanultam volna akkor nem tudnék semmit a 9.es kémiából:(
2021. aug. 1. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!