Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Még lehetséges orvosnak lennem?

Még lehetséges orvosnak lennem?

Figyelt kérdés
A szüleim és a nagypapám is orvos. Engem mindig is érdekelt és szeretem hallgatni, amikor a munkájukról beszélgetnek. Most megyek 10. osztályba, és természettudomány szakon vagyok. Szeretem és értem is a biológiát, fizikát és a kémiát. De eddig nem akartam a családom hivatását választani, azonban ez most elégé megváltozott. Ismerem magam, ez nem csak a kezdeti érdeklődés, hanem ha elkezdem, akkor végig is csinálom. Az egyetlen félelmem, hogy eddig-mivel nem ezzel akartam foglalkozni-csak négyes voltam biológiából és kémiából. Fizikából dicséretes. Szóval annak ellenére, hogy azért van még időm, ti mit javasolnátok, kezdjek el vele foglalkozni, ismerkedni az orvoslással, vagy inkább csináljam azokat, amiket eddig.

2018. aug. 17. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel se vagy elkésve! :) Azok a 4-esek teljesen jók, jövőre feküdj rá kicsit jobban és menni fog. Úgyis a 11. és 12. osztályos jegyeid számítanak majd a pontszámításba.
2018. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig érdeklődés hiányában voltál 4-es, az égvilágon semmit sem számít. Mostantól foglalkozz sokat a kémiával, biosszal. Egyébként fizika emelttel is mehetsz kémia emelt helyett.
2018. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, és idén készülok fel emeltből, 4 év kihagyás után, és már egy BA-t is elvégeztem, ezért sok pótolni valóm lesz. Szóval ez nem kifogás, hajrá!
2020. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!