Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöki alapképzési...

Gépészmérnöki alapképzési szak matematikus-mérnök specializációja??????? Ez most akkor matematikus, vagy sima gépészmérnök?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Sima gépészmérnök!!!!!!!
2021. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem az elnevezést.
2021. aug. 1. 13:49
 3/6 Vodafonelive ***** válasza:
90%

Az alapdiplomad az Gepeszmernok BSc lesz, teljesen mindegy, hogy hol melyik szakiranyt/specializaciot fogod elvegezni.

A specializacio arra valo, hogy ami Teged erdekel munkakor a jovoben arra tanulj es szippants be tobb tudast. Olyan munkahelyeket is kell keresni.

Nem utolso sorban pedig ha Magyarorszagon szeretnel dolgozni es mernok kamarai tag lenni nem hanagolhato el a specializacio, mert annak tukreben kaphatsz jogosultsagokat.

2021. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amiatt ez az elnevezés, mivel ezen sok extra matekos tárgyat hallgatnak a matekosokkal együtt majd. Egyik ilyen ember azt mondta nekem, hogy kb olyan matematikus leszel, aki tud csapágytáblázatot használni.
2021. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát nem sokat ér a szak ugye?
2021. aug. 1. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt nem mondtam. Jól fogsz érteni a matekhoz, ami mindig egy hasznos dolog. Azt nem tudom, hogy miért jobb ez, mint elmenni egyből matek szakra. De kérdezgess olyanokat, akik oda járnak. Ők többet tudnak róla mondani.
2021. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!