Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újra érettségi de mikor?...

Újra érettségi de mikor? #egyetemi_felveteli

Figyelt kérdés

Jelentkeztem Felsőoktatási szakképzettségre, ahol be lehet kerülni 240 ponttal, nekem a 238 volt meg ergó két pont miatt mehetek újra érettségizni. Tavasszal szeretnék, de hogyan és mit kell ilyen esetben tenni? Hogyan kell érettségi vizsgára jelentkezni és ott mi a határidő? Tudom, hogy fizetni kell a középszintért 25.000.-ft. Köszönöm, szépen előre is a segítséget!

UI: Azért be csatolom nektek az érettségimet. [link]


2021. aug. 3. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Jelentkezni Kormányablakba vagy egy általad kiválasztott középiskolában vagy akár a régi sulidban is lehet , február 14.-éig.


[link]

2021. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyen eredményekkel még a foszk-ot is necces, hogy bírni fogod-e, miért nem tanulsz inkább szakmát?


Vagy az online oktatás miatt sikerültek ilyen rosszul?

2021. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tartósan beteg (súlyosan mozgássérült) vagyok, nekem a négy év gimnázium távoktatásban zajlott.
2021. aug. 3. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont nézz utána, Te elég sok többlet pontot kaphatsz ezért, senki nem mondta, mikor jelentkeztél?


A felvi oldalán minden infó fent van a többlet pontokról is.

2021. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De igen, csak ugye a minimum pontot kell, elérni utána jön csak a többletpont.
2021. aug. 3. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, csak érd el a kívánt pontot és kész.


Viszont a történelmed jól sikerült, én a helyedben kihagynám a FOSZK képzést (szólóban szerintem nem mennél vele sokra) és mennék valami alapképzésre.


Pl ha tudnál tenni egy idegen nyelvből egy emeltet 60%-ra minimum már 318 pontod lenne (vagy attól függ, hogy mit fogad el a szak ahova mennél)


Jelentkezés menete pedig itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..

2021. aug. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!