Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyolcadik után melyik iskolába...

Nyolcadik után melyik iskolába érdemes tovább tanulni ha angol tanár szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Melyik suliba lenne érdemes megpróbálni bekerülni+valaki nem tudja hogy kb. mennyit keres egy átlag nyelvtanár?

A válaszokat előre is köszönöm^^



2021. aug. 10. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha tanár szeretnél lenni, akkor inkább valamilyen gimnáziumba érdemes menni, ahol fel tudsz készülni az érettségire, mert utána egyetemen kell majd továbbtanulnod. Nem keresnek sokat a tanárok, de ha vállalsz különórákat, akkor meg lehet élni.
2021. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Iskolai nyelvtanár az lehet, aki főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytatott nyelvszakon.
2021. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Én is angoltanár leszek :) én olyan gimibe jelentkeztem, ami nyelvtanítás szempontjából erősnek van megítélve. Szeptemberben kezdem az egyetemet.

Egy tanár jelenlegi kezdő, nettó fizetése 160 ezer, azonban folyamatosan képezni kell magad, úgy nő majd az évek során a béred is (bár nem drasztikusan). Magánórákat kell vállalni mellé, és úgy azért nem rossz

2021. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Merrefelé keresel sulit? Nyelvoktatásban erős gimnázium angol tagozatára jelentkeznék (emelt angol vagy angol nyelvi előkészítős osztályba).
2021. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3:

30 év után nettó 250.000 Ft.

2021. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Vagy sima gimnáziumba menj, vagy angol tagozatra (ahogy már írták, emelt angol óraszámú osztály vagy nyelvi előkészítős). Én sima gimnáziumba jártam, 9.-ben voltam nyelvi előkészítős és akkor szerettem meg annyira az angolt és a nyelveket, hogy akkor találtam ki, hogy nyelvtanár szeretnék lenni. Nekem még egy évem van egyetemig. Megfontolhatod a kéttannyelvűt is, ha nem jelentene számodra gondot, hogy több tantárgyat is angol nyelven tanulj.
2021. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös: ha bírja 54-55 éves koráig...
2021. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!