Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén leszek nyolcadikos,...

Idén leszek nyolcadikos, nagyon érdekel a fizika, kémia és ezen tantárgyakból szinte mindig ötöst szerzek, de a matek nem megy valami jól, hármas, kettes vagyok belőle. Érdemes továbbtanulásként műszaki szakközépben gondolkodni, elektronikai szakon?

Figyelt kérdés
A humán tantárgyak se mennek valami jól.

2012. júl. 24. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
47%

Ne nagyon hajazz az én tanácsomra, de a helyedben egy gimit keresnék ahol van esetleg kémia-biosz szak, legalábbis a mi városunkban van ilyen iskola, ha jó lennék kémiából akkor erre mennék amit írtam.

Viszont ha te nagyon szakközépbe akarsz menni, akkor nem tart vissza senki, viszont ott elég keményen tanítják a matekot, nagyon kell hajtanod ahhoz, hogy 3-4es legyél belőle, sőt talán külön tanárt is kéne szerezned, ha esetleg egy 4-5ös szeretnél lenni.

Szóval, én azt mondom keress egy gimit, onnan is mehetsz bármerre, ha úgy hozza a sors akár műszaki szakra is mehetsz tovább, viszont biztos hogy nem buksz meg, és a kémia-bioszról több lehetőséged is van, pl orvos vagy ilyesmi

2012. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!