Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezett már át valaki...

Jelentkezett már át valaki egyik egyetemről a másikra ugyanarról szakról csak pl vidékről Pestre, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Debreceniről szeretnék a Semmelweisre, dietetikus szak

2021. aug. 22. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2021. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azt szeretném megtudni, hogy mi a folyamata, hol kezdjem meg az egészet illetve mikor érdemes? most kezdem csak meg a tanulmányaimat, de szeretnék átjelentkezni amilyen hamar lehet

előre is köszi

2021. aug. 22. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Az első és legfontosabb: a pontszámod meglenne egyébként a Semmelweisre? Ha nem, akkor egész biztosan nem vennének át.
2021. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem lenne meg, de hallottam, hogy valaki ugyanígy nem jutott be pestre mert kevesebb volt a pontja és jelentkezésnél átvették
2021. aug. 22. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen átjelentkezésnek az a módja,ohgy van egy sikeres féléved Debrecenben, majd kérelmezed az átvételed a SE-ETk-ra. De nem tudom működik-e. Pécs és Pest között van megállapodás, De hogy egy 2 éve működő szak és a 70 éve működőké között van-e nem tudom. Beiratkozást követően érdeklődj a TO-kon.
2021. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, egy csoporttárs, engem is dietetikára vettek fel Debrecenbe🙋‍♀️
2021. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 köszi szépen


#6 pacsii:D

2021. aug. 22. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!