Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy irodában jobb dolgozni...

Egy irodában jobb dolgozni vagy egy óvodában?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Én nagyon nem szeretem a gyerekeket, a falat kaparnám egy óvodában. De ha valaki szereti őket, a nyüzsgést, akkor gondolom az óvoda a jobb választás. Persze nem mindegy a munkakör.
2021. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadok a gyerekektől. Ha épp nem sietek akkor a buszról is leszállok ha egy gyerekcsoport felszáll.

Nekem mindenképpen jobb irodában dolgozni, meg sem fordulna a fejemben hogy óvodában dolgozzak. Van viszont óvónő ismerősöm/aki annak tanul és ők imádják, el nem tudják képzelni hogy olyan csendes helyen dolgozzanak mint egy iroda.

Szóval emberfüggő

2021. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Ismerősöm óvónő volt de hamar elhagyta a pályát mert nagyon sok a papírmunka, “házi feladat”, készülni kell napról napra, sok a gyerek és kevés figyelem jut rájuk egyenként. Emiatt hagyta abba és állítása szerint sok évfolyamtársa ugyanígy hagyta abba ezek miatt.
2021. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ja és a fizetés se eget rengető, ahhoz képest hogy milyen részletes dolgokat kellett (bonyolult matek egyenletek, biológiából mindennek a latin neve meg ilyenek) kellet tanulniuk még éppen beszélő gyerekek neveléséhez.
2021. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!