Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középsuliban mennyi pénzt...

Középsuliban mennyi pénzt költetek egy nap?

Figyelt kérdés
Egy nap 1000ft-ot szoktam költeni amit anyám ad de én nagyon haszontalannak érzem magam ezért. Én kiöltözök apám meg a hidegben-melegben kint dolgozik,1000ft ért apám fél órát dolgozik naponta. Ki volt még ilyen helyzetben?
2021. aug. 28. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

otthonról vittem kaját, innivalót. Néha amikor úgy tartotta kedvem, vettem egy energiatalt/kávét vagy nasit, esetleg beültünk valahova ennbi/inni suli után, de általánosságban volt hogy napokig semmit sem vettem középsuliban. Amikor vettem, legtöbbször az sem érte el az 1000ft-ot.


Ha rosszul érzed magad miatta, akkor ne költsd el.

Egy kis ideig nézd meg hogy mire költesz naponta pénzt, figyeld meg hogy mit tudnál eliminlni (pl volt olyan osztálytársam aki minden nap a suli büfében vett 1-2 melegszendvicset majd órák után a sarki hambizósban evett. minden nap. még úgy is hogy suli után egyből hazament). spórolhatsz ha viszel otthonról szendvicset vagy főtt kaját, aztán suli után is otthon eszel.

2021. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én általában itthonról viszek teát vagy vizet. Tudom pocséklás de több karton víz van mindig egy üveggel elviszek.

Boltban 1 energia ital 200ft a burn

2 pogácsa

1 csoki

Kb 600ftot költök

2021. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Itthonról vittem mindig szendvicset. Kb heti 1x-2x vettem magamnak valamit 300-500 ft értékben a büfében,tehát heti max egy ezrest költöttem. Régebben mikor volt automata ott szoktam naponta egy kávét/kakaót venni, 100 forint volt ha jól rémlik.


(idén végeztem. )

2021. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hetente max 2000-2500at koltottem el
2021. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
0 forintot. Sajnos a családi költségvetés most nagyon vacakul áll.
2021. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Anno én 500 forintot költöttem egy nap kajára, de is úgy volt, hogy aznap megvettem holnapra és másnap azt vittem el.

Kávét, pogácsát meg ilyen szarokat nem vettem sose. 200 Ft kávé vagy 500Ft egy szendvicsért nekem nem érte meg. Aki jobban szórta a pénzt azt vett ilyen szarokat bőven mert a büfé mindig teli volt.

2021. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Itthonról vittem mindig két szendvicset, meg egy palack csapból töltött vizet. Költséghatékony voltam mindig is. 12.-ben leptem meg magam egy muffinnal a gimiben, akkor voltam büfében először,és azóta is utoljárra. Nem azért, mert nem tehettük volna meg, csak ha van otthonról egész jó szendó, vizen kívül (ami a kiváló minősége miatt a csapból is tökéletes) pedig úgysem iszom mást, akkor minek költenék heti szinten 5-8000 forintot "feleslegesen" kajára, italra.
2021. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!