Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a lvl me up...

Mi a véleményetek a lvl me up emelt érettségi felkészítőről?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, hogy melyik felkészítőt válasszam az érettségi miatt. (Végzős vagyok) Plusz nem igazán találtam róluk az oldalukon kívül véleményeket.

Valakinek ha esetleg van tapasztalata, vagy külsőleg hogyan látja magát a "szolgáltatást" annak a véleményére kíváncsi vagyok.



2021. szept. 4. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább ez!


[link]

2021. szept. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az ő tanfolyamaikat végeztem és elég jól sikerült mindkettő érettségim. Főleg kémiábóo volt hasznos a számolásos kurzus. Ezt meglehet venni külön is.
2022. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én jártam hozzájuk kémiára és végül 92%-os érettségit írtam. Van videós kurzus, amiből készültem nap, mint nap és élő órák, ahol bedobhattam a problémáim.

Elég közvetlenek is, nem ilyen elérhetetlen tanárok. Egész jó társaság is kialakult, többen mentünk egy egyetemre a csaptból.

Nagyon ajánlom őket.

2023. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!