Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnök BSc után épületgé...

Gépészmérnök BSc után épületgépész(BME), vagy műszaki menedzser(BME) MSc-t érdemesebb választani?

Figyelt kérdés
Az utolsó félévemben járok a BSc gépészmérnöki képzésen. Mindenképpen tovább szeretnék tanulni, viszont a fenti két nagyon szimpatikus MSc képzés közül egyelőre nem tudok választani, ezért gondoltam meghallgatnék pár “külsős” véleményt is! :D Szerintetek melyiket lenne érdemesebb választani, és miért?

2021. szept. 7. 21:02
 1/2 Sajtadó ***** válasza:
49%

Szerintem gépészmérnök MSc-t. Ne hagyd félbe (BSc-nél) a képzésedet, legyél rendes mérnök.


Az épületgépészet szívás, ne válaszd.


A műszaki menedzser meg egy büfé-ruhatár szak a gépészmérnök Msc-hez képest.

2021. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vodafonelive ***** válasza:

Szia, en epuletet vegeztem csak mas szak megnevezessel illetve most csinalom a gepesz msc-t epulet szakirannyal.

Ha erdekel es a kesobb tervezest szeretned csinalni, kivitelezesen muszaki ellenor, muszaki vezeto lenni, esetleg meg uzemeltetes, sales, supportos lenni akkor neked talaltak ki.

Voltam mar olyan interjun ahol a HR megmondta, hogy nem szeretik a mumenedzsert, mert a gazdasagi reszhez sem ert ugy illetve a muszaki reszhez sem(nagy epitoipari ceg).

Azt pedig most mondom, hogy a bme-n az epuletgepesz- es eljarastechnikai gepeszmernok nem gepeszmernok msc! Ez a jovoben egy oneletrajzban inkabb hatrany mintsem elony viszont nem kell elozmeny tantargyakat negcsinalnod es ha elvegzed ezt a mestert ugyan ugy lehetsz eluletgepesz tervezo 3 ev gyakorlat utan.

2021. szept. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!