Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus FOSZ nappali, levelező vagy távoktatás?

Figyelt kérdés
Nappalira járok, váltani akarok. Kiiratkoznék és februárban újra jelentkezni, csak FOSZra. Láttam, hogy sok helyen van levelezőn, ezekre be kell járni vagy online vannak? Pl DE, EKE, SZTE? EKE-n láttam hogy van kifejezetten távoktatásos formában is, arról vélemények? Ha távoktatás a formája, csak vizsgákra kell bemenni?
2021. szept. 10. 09:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ha van olyan informatikus képzés online oktatás, távoktatás formában, amit ajánlotok és nincs benne sok(nehéz) matek, akkor azt is szívesen megnézném. Programozni szeretek, szeretnék és jól is megy, de szeretnék egy ilyesmi oktatásban is részt venni, hiszen önéletrajzba nem írhatom, hogynpl 3 éve autodidakta módon tanulok programozni :D inkább a web fejlesztés, webes alkalmazások, webszerverek, stb érdekelne. Tehát weboldalakkal kapcsolatos dolgok,lényeg, hogy programozni kelljen, pl ne C-ben, assemblyben és hasonló nyelvekkel.
2021. szept. 10. 09:29
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem maradj, FOSZ egy fos, nevében is benne van.
2021. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Menj inkább levelező egyetemi képzésre. De a nappalit én sem pártolom, programozni nem a padban fogsz megtanulni, sokkal jobb, ha időt spórolsz és csak az iránymutatás miatt választasz egy képzést, nem pedig azért, hogy más beossza az időd.
2021. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És azt hol érdeklődhetem meg, hogy a levelező online gagy jelenlét van-e? TO? Vagy ilyesmi?
2021. szept. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!