Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépjármű mechatronikus az...

Evilwhite kérdése:

Gépjármű mechatronikus az autószerelő ?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mit csinál az Gépjármű mechatronikus csak annyit hallótam hogy autóknak az elektronikáját javítja

illetve hogy még Gépjármű mechatronikus az csak vizsgálja az Autószerelőket a gyárakban mint ha "Meós lenne "



2021. szept. 27. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát ez összegezve

Javithat motort, féket stb...?

2021. szept. 27. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Végzettsége a Gépjármű- és motorkarbantartó, az Autó szervizelő, az Autószerelő, az Autófutómű-beállító, a Dízelmotor szerelő, a Gumijavító és centírozó, és a Közúti járműszerelő munkakörök betöltésére jogosítja fel, de akár a Járműfényező hivatás megszerzésével is bővítheti szakmai tudását.

hogy valaki felvesz-e autószerelőnek azt nem tudom

2021. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert azért is kérdezem hogy szeretnék be vállalni autójavitást

Házilag és hogy nem tudom megfelelő Gépjármű mechatronikus szakma nyilván majd magam szeretnék rájöni dolgokra mikor majd javitok csak kell egy szakma ami közevan az autoszereléshez

2021. szept. 28. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját műhely nyitásához elvileg mestervizsga kell, ennek nézz utána
2021. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!