Egyetemen ha ugyanazon a szakon szeretnék maradni,de másik campusra mennék át,milyen procedúráknak kell elébe nézni? Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetemen kezdtem a gyógytornász szakot most Szolnokon és a debreceni képzésre szeretnék átjelentkezni. Azért jöttem ide,mert pótfelvételi eljárásban tudtam jelentkezni,de akkor már csak ide volt lehetőségem benyújtani a felvételit,közben Debrecen mellett élek, oda 100x egyszerűbb lett volna bejárnom. Anyagilag is jobban kijönnék úgy,mivel itt jelenleg muszáj koliban lennem, ami havi közel 20ezer ft+ minden napra főtt kaját hozni/venni, míg szoboszlóról csak a bérletet kéne fizetnem,minden mást megoldanék.

Na mindegy,a részletekről ennyit, igazából a kérdés adott,hogyan kell eljárni ilyen "kívánság" esetén? Hasonló kérdést még nem láttam,így érdekelne,ha bárki némi infóval tudna szolgálni. Köszönöm!



2021. szept. 29. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresd a TO-t. Ebben ők tudnak pontos és aktuális infókat mondani.
2021. szept. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én NK-s vagyok, csak dietes, de én is át akartam menni másik szakra, viszont én másik karra is.

A TO azt írta, hogy 2 teljesített félév után lehet átmenni, emellett elő van írva egy bizonyos kreditszám, aminek meg kell lennie, ezek nélkül nem tudsz váltani.

Ja, és annak a függvénye is, hogy van-e szabad hely még, lehet már csak önköltséges képzésre tudnál átmenni, mert rengetegen vannak az elsős gyógytornászok, velük vannak a mi óráink is.

2021. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!